Advertentie

AsteRoid Rage voor Windows

  • Betaling

  • In Nederlands
  • 4.7

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Softonic-recensie

AsteRoid Rage: Een informeel natuurkundig spel over het vernietigen van planeten.

AsteRoid Rage is een kort casual fysica spel ontwikkeld door Happy Helmsman. Het is een spel dat gespeeld kan worden op het Windows platform en valt onder de Avontuur subcategorie van de Games categorie. Het spel is het beste gespeeld als een kleine afleiding terwijl je wacht op iets anders, en het kan in één keer uitgespeeld worden.

In AsteRoid Rage, zal je planeten vernietigen door je een weg te breken door 101 handgemaakte levels. Het spel maakt gebruik van kosmologische en technologische fenomenen om totale vernietiging te verzekeren. Je zal een procedureel gegenereerd universum verkennen, waarbij je nooit twee keer dezelfde achtergrond ziet. Over het algemeen is AsteRoid Rage een plezierig en vermakelijk spel met unieke kenmerken die het onderscheiden van andere casual fysica spellen.

Programma is beschikbaar in andere talen

AsteRoid Rage voor PC

  • Betaling

  • In Nederlands
  • 4.7

    (0)
  • Beveiligingsstatus

Beoordelingen about AsteRoid Rage

Heeft u geprobeerd AsteRoid Rage? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.